T 870

Stroje Bobcat nové generace nabízí výrazně lepší výhled z kabiny, více prostoru a nižší úroveň hluku. Díky posutí kabiny směrem vpřed a větším tvarovaným dveřím s nižší nástupní hranou umožňují snadnější nástup a více pohodlí pro posádku. Nový Bobcat je navržen a konstruován tak, aby poskytl maximum výkonu a efektivity při práci. Zcela nově jsou pojaty konstrukce zajišťující vertikální zdvih, čímž bylo docíleno větší odolnosti a prodloužení doby provozuschopnosti stroje. Nárust celkového výkonu, výkonnější hydraulika, zjednodušená údržba a více komfortu - tímto lze charakterizovat Bobcat nové generace.

Model T870 je největší a nejvýkonnější pásový nakladač značky Bobcat, který byl kdy vyroben. Motor o výkonu 74kW dosahuje maximálního točivého momentu 325 Nm při 1600 otáčkách za minutu. Současně disponuje maximální nosnosti až 4526kg, což staví model T870 na špici mezi kompaktními nakladači a předurčuje jeho nasazení v nejtěžších podmínkách.

Model Bobcat T870 je vybaven novým motorem Bobcat/D34.

Prodej a servis zemědělské techniky

Díky komplexnosti našich služeb - tj. odborný a kvalifikovaný servis, poradenská činnost, solidní prodej s efektivním poradenstvím v oblasti financování, jsme schopni pružně reagovat na všechny požadavky rychle se měnícího trhu a dávat tak zelenou snům našim partnerům - zemědělcům a hospodářům.

Kontaktujte nás