S 550

Nakladače Bobcat nové generace mají nejlepší kabinu na trhu s  největším vnitřním prostorem! Vnitřní prostor kabiny narostl o 10 % a  poskytuje nyní více prostoru pro nohy, ramena i hlavu. Díky posunutí kabiny více vpřed, se obsluze lépe nastupuje. Nová kabina je však nejen větší, ale také tišší. Hluk v  kabině jsme dokázali snížit o neuvěřitelných 60 % a zpříjemnit tak pracovní podmínky. Zadní i stropní okno jsou znatelně větší  a celkový výhled z  kabiny se tím značně zlepšil.

Rychlejší transport

Stroj je standardně vybaven pracovní rychlostí 11,8 km/h. Volitelně je možné stroj vybavit i druhou pojezdovou rychlostí až 17,3 km/h.

Vylepšená konstrukce

Modely nové generace mají vylepšenou konstrukci ramen, díky které mohou zvedat těžší náklady do vyšších výšek než dříve. Modely S510 a S550 jsou modely s radiální dráhou zdvihu a  kombinují vynikající manévrovatelnost ve stísněných prostorech s dosahem potřebným pro vykládku materiálu na nákladní auta. Díky nové konstrukci ramen mohli být hydraulické rychlospojky integrovány přímo v ramenou stroje a jsou tak dokonale chráněny proti poškození. Díky zvětšené palivové nádrži na 93,7 l, může stroj déle pracovat! Nová plastová nádrž je také vybavena ukazatelem stavu paliva přímo v  prostoru motoru.

Snadná údržba

Nejen díky vysoké spolehlivosti, snadné údržbě, rychlým přesunům po staveništi šetříme vaše náklady, ale také díky nízké spotřebě pohonných hmot. Vertikálně uložený motor umožňuje snadný přístup ke všem důležitým částem a opět tak zkracuje dobu potřebnou pro údržbu.

Model S550 je vybavem novým motorem Bobcat/D24.

Prodej a servis zemědělské techniky

Díky komplexnosti našich služeb - tj. odborný a kvalifikovaný servis, poradenská činnost, solidní prodej s efektivním poradenstvím v oblasti financování, jsme schopni pružně reagovat na všechny požadavky rychle se měnícího trhu a dávat tak zelenou snům našim partnerům - zemědělcům a hospodářům.

Kontaktujte nás