Archiv novinek

24.12.18

Pokračovat »

26.06.18

POZOR ZMĚNA TERMÍNU !!!! AKCE IDEAL TOUR 19.7.2018

Vážený/á S potěšením bychom Vás chtěli pozvat na naši výjimečnou předváděcí akci MF IDEAL Masterclass. Jistě jste zaznamenali, jaký rozruch v tisku a na sociálních médiích vyvolal tento úžasný nový kombajn od svého uvedení na veletrhu Agritechnica, a my Vám nyní chceme představit jeho jedinečné nové funkce, které změní budoucnost sklízení. Jde o příležitost prohlédnout si nový kombajn MF IDEAL při práci na poli, do detailu a na vlastní oči, a kromě toho i jiné stroje značky Massey Ferguson v kompletní nabídce. Tato akce se uskuteční dne 19.7.2018 od 9:00 – 14:00 na adrese Kostelec 42 , Stříbro 349 01 Přijeďte a spolu s námi zažijte GAMECHANGER sklízení od značky Massey Ferguson! Těšíme se na setkání s Vámi při této příležitosti. S pozdravem Austro Diesel GmbH Váš místní partner Massey Ferguson Rudolf Stárek s.r.o.

Pokračovat »

28.05.18

Massey Ferguson MF 5710 Global

Předán do užívání nový traktor MF 5710 Global s čelním nakladačem.Využití nalezne hlavně v krmném voze, ale také v samonakládací baličce na kulaté balíky atd.

Pokračovat »

17.05.18

Nové webové stránky

Právě jsme spustili nové webové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a že na nich neleznete vše, co potřebujete.

Pokračovat »

Prodej a servis zemědělské techniky

Díky komplexnosti našich služeb - tj. odborný a kvalifikovaný servis, poradenská činnost, solidní prodej s efektivním poradenstvím v oblasti financování, jsme schopni pružně reagovat na všechny požadavky rychle se měnícího trhu a dávat tak zelenou snům našim partnerům - zemědělcům a hospodářům.

Kontaktujte nás