T 650

Stroje Bobcat nové generace nabízí výrazně lepší výhled z kabiny, více prostoru a nižší úroveň hluku. Díky posutí kabiny směrem vpřed a větším tvarovaným dveřím s nižší nástupní hranou umožňují snadnější nástup a více pohodlí pro posádku. Nový Bobcat je navržen a konstruován tak, aby poskytl maximum výkonu a efektivity při práci. Zcela nově jsou pojaty konstrukce zajišťující vertikální zdvih čímž bylo docíleno větší odolnosti a prodloužení doby provozuschopnosti stroje. Nárůst celkového výkonu, výkonnější hydraulika, zjednodušená údržba a více komfortu - tímto lze charakterizovat Bobcat nové generace.

Nový Bobcat T650 vychází vstříc požadavkům trhu na vyšší produktivitu (vyšší výkon, vyšší tlačná síla a výkonnější hydraulika) a schopnost obsluhovat širší řadu příslušenství, včetně nejnáročnějších zařízení s vysokým průtokem.

Model Bobcat T650 je vybaven novým motorem Bobcat/D24.

Prodej a servis zemědělské techniky

Díky komplexnosti našich služeb - tj. odborný a kvalifikovaný servis, poradenská činnost, solidní prodej s efektivním poradenstvím v oblasti financování, jsme schopni pružně reagovat na všechny požadavky rychle se měnícího trhu a dávat tak zelenou snům našim partnerům - zemědělcům a hospodářům.

Kontaktujte nás