T 590

Stroje Bobcat nové generace nabízí výrazně lepší výhled z kabiny, více prostoru a nižší úroveň hluku. Díky posutí kabiny směrem vpřed a větším tvarovaným dveřím s nižší nástupní hranou umožňují snadnější nástup a více pohodlí pro posádku. Nový Bobcat je navržen a konstruován tak, aby poskytl maximum výkonu a efektivity při práci. Zcela nově jsou pojaty konstrukce zajišťující vertikální zdvih čímž bylo docíleno větší odolnosti a prodloužení doby provozuschopnosti stroje. Nárust celkového výkonu, výkonnější hydraulika, zjednodušená údržba a více komfortu - tímto lze charakterizovat Bobcat nové generace.

Modely Bobcat S530, S570, S590 a T590 s inovovaným vertikálním zdvihem jsou obzvláště vhodné pro zdvih, nakládku a manipulaci s materiálem. Díky nově navržené konstrukci ramen můžete oproti předchozí generaci zdvihat těžší břemena do vyšších výšek. Tato kombinace ve spojení s pásovým podvozkem a tím nízkému měrnému tlaku na podložku činí Bobcat T590 ideálním pomocníkem pro většinu aplikací ve stavebnictví i při úpravě terénu.

Model Bobcat T590 je vybaven novým motorem Bobcat/D24.

Prodej a servis zemědělské techniky

Díky komplexnosti našich služeb - tj. odborný a kvalifikovaný servis, poradenská činnost, solidní prodej s efektivním poradenstvím v oblasti financování, jsme schopni pružně reagovat na všechny požadavky rychle se měnícího trhu a dávat tak zelenou snům našim partnerům - zemědělcům a hospodářům.

Kontaktujte nás