Novinky, aktuality

Nejnovější příspěvěk, 17.05.18:

Nové webové stránky

Právě jsme spustili nové webové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a že na nich neleznete vše, co potřebujete.  (..číst více)

Archiv - Novinky

Agrobazar

Nejnovější příspěvěk, 17.05.18:

Massey Ferguson MF 5609

Výkon motoru 95 k. převodovka Dyna 4 16/16 rychlostí, vzduchové brzdy, klimatizace, 2x hydraulický okruh, čelní nakladač Massey Ferguson MF 946 s třetí..  (..číst více)

Archiv - Agrobazar

Servis

Nejnovější příspěvěk, 17.04.18:

Servis zěmědělské techniky

Pravidelný servis a kontrola jsou podmínkou pro bezproblémovou funkci a dlouhou životnost jakéhokoliv složitějšího zařízení. Nabízíme vám naše dlouholeté zkušenosti v oblasti servisního..  (..číst více)

Archiv servis

Rudolf Stárek s.r.o.
Prodej a servis zemědělské techniky

Již od roku 1998, kdy naše firma Rudolf Stárek vznikla, je našim hlavním zaměřením prodej a servis zemědělské techniky značky MASSEY FERGUSON.

Postupem času jsme rozšířili naše zaměření o další značky zemědělské techniky, takže dnes je náš sortiment mnohem širší. Díky komplexnosti našich služeb - tj. odborný a kvalifikovaný servis, poradenská činnost, solidní prodej s efektivním poradenstvím v oblasti financování, jsme schopni pružně reagovat na všechny požadavky rychle se měnícího trhu a dávat tak zelenou snům našim partnerům - zemědělcům a hospodářům.

Uspokojit požadavky zemědělců je náš prioritní cíl!

Pokračovat

Prodej a servis zemědělské techniky

Díky komplexnosti našich služeb - tj. odborný a kvalifikovaný servis, poradenská činnost, solidní prodej s efektivním poradenstvím v oblasti financování, jsme schopni pružně reagovat na všechny požadavky rychle se měnícího trhu a dávat tak zelenou snům našim partnerům - zemědělcům a hospodářům.

Kontaktujte nás